Laserworld DS-2000RGB ShowNET
Εξαντλημένο
LASER RGB 2000mW. Ισχύς κόκκινης πηγής: 450 mW / 638 nm, Ισχύς πράσινης πηγής: 400 mW / 520 nm, Ισχύς μπλε πηγής: 1400 mW / 450 nm, Class 4 diode laser sources. Ταχύτητα Scanner: 30 kpps@8°. Λειτουργεί με ILDA, DMX, LAN, ArtNet, κάρτα SD, Stand Alone, Sound. Πάνω από 120 προεγκατεστημένα σχέδια (Layers, Tunnels, Fences, Waves). Κατανάλωση 45W. Διαστάσεις (ΜxΠxΥ): 210 x 170 x 145 mm. Βάρος: 4kg.
Περιλαμβάνει το πρόγραμμα ShowNET για χειρισμό μέσω ILDA
Εξαντλημένο
Κωδικός προϊόντος: DS-2000RGB ShowNET Κατηγορία:
Περιγραφή
Κατασκευαστής LASERWORLD
Κατηγορία LASERS
Εφαρμογή/Χρήση LASER MULTICOLOR
Μονάδα Μέτρησης ΤΕΜ
Μήνες Εγγύησης 12
Scanner Speed (Kpps) 40
Depth (cm) 21.0
Divergence (mRAD) 1
Height (cm) 14.5
Mode Λειτουργίας ARTNET, AUTO, DMX, ILDA, MUSIC
Τάση Λειτουργίας (V) 85 V – 250 V / AC, 50/60 Hz internal PSU