Laserworld EL-400RGB Multicolor
191.00
RGB show laser συνολικής ισχύος 400mW και γρήγορα βηματικά μοτέρ 3-8 kpps, εγγυημένη ισχύς: 320 mW, Red:110, mW/650nm, Green:50mw/532nm, Blue:160mW/445nm, Beam Specifications: ca. 3 mm / 2 mrad, Laser Sources: Diode, DPSS Laser, Laser Class:3B. Τρόποι λειτουργίας: stand-alone, sound-to-light, DMX, Scanner: Step motor (3-8 kpps), Basic Patterns: ca. 50 (layers, tunnels, fences, waves, κλπ.). Τροφοδοσία: 85 V – 250 V AC ,Κατανάλωση: 30W. Διαστάσεις : 255/245/100 mm,